Lcd tv samsung 22" LA22A450
udah mo bulan puasa.. acara di tipi bakal bikin melek mata sepanjang hari.
DIJUAL 1 BUAH
LCD TV SAMSUNG 22" Series 4 Model LA22A450
100% Brand NEW in Box (box dibuka untuk foto-foto saja)
Spesifikasi :
Spoiler for spesifikasi:
Features
* Simple & beautiful design
* Clear panel + 10,000:1 contrast ratio
* Wide Color Enhancer2 technology
* Improved convenience features
* Optimized picture quality & vivid sound
* Convenience
Display Type LCD TV
Screen Size 22"
Max. Resolution 1680 x 1050
Contrast Ratio 3000:1
Respond Time 5 ms
Brightness 300 cd/m²
Display Technology Active Matrix TFT
Input Connector D-Sub, HDMI
Horizontal View Angle 170º
Vertical View Angle 160º
Built-in Speaker 2x 3W
* SRS Trusurround XT
Built-in TV Tuner Available
Dimension 557.8 x 452.9 x 216mm (WxHxD)